TSC SAVLADAO MLADOST REZULTATOM 4-1

Fudbaleri TSC-a pobedili su danas u Bačkoj Topoli ekipu Mladosti iz Lučana rezultatom 4:1 u prvom meču 25. kola Superlige Srbije.

Dva gola za TSC postigao je Aleksandar Ćirković u drugom i 67. minutu, a po jednom u listu strelaca upisali su se Miloš Pantović u 58. i Saša Jovanović u 71. minutu. Jedini gol za Mladost postigao je Marko Veličković u 74. minutu.

Utakmicom u Bačkoj Topoli dominirao je Aleksandar Ćirković, koji je postigao dva gola. Odličan meč je odigrao i Miloš Pantović zabeleživši gol i asistenciju.

Da će ekipa Žarka Lazetića ostvariti trijumf dalo se naslutiti već u drugom minutu kada je Ćirković doneo prednost. Ipak, na promenu rezultata čekalo se do 58. minuta i gola Pantovića.

Bio je to početak kraja Lučanaca. Ćirković je u 68. otklonio sve dileme, da bi Saša Jovanović u 71. zatresao mrežu gostiju po četvrti put.

Čast Lučanaca odbranio je Marko Veličković golom u 74. minutu.

TSC na trećem mestu ima 50 bodova. U sledećem kolu gostuje Spartaku u Subotici 16. marta.  Mladost dan kasnije čeka Partizan sa šeste pozicije i 36 poena.