KARATISTI “TOPOLČANINA” 5 MEDALJA

Estimated read time 1 min read

Na nedeljnom  Internacionalnom karate turniru ,odrzanom u sportskoj hali u Adi (28.05.2017.), u odlicnoj organizaciji karate kluba „BPS” iz Backog Petrovog Sela i KFV ucestvovalo je dva takmicara KARATE UDRUZENJA „TOPOLČANIN” iz Bačke Topole, koji osvojili ukupno 5 medalja, i to 2 zlatne, 2 srebrne i 1 bronzanu.
Aleksa Kojić je osvojio zlatnu i srebrnu medalju u kategoriji kate pojedinacno i srebrnu medalju u kategoriji borbe pojedinacno.
Jelena Stojanovic je osvojila bronzanu medalju u kategoriji kate pojedinacno i zlatnu medalju u kategoriji borbe pojedinacno.
Sve čestitke takmičarima i naravno bratskom Karate Klub Njegos Lovcenac koji su danas bili fenomenalni, sto dokazuje i ćinjenica da su bili treći u generalnom plasmanu.