PARE SREDNJOČKOLCIMA BAČKE TOPOLE

Na današnjoj sednici Opštinskog veća doneta je odluka da od akademske 2024/2025. godine svakom učeniku iz opštine koji nastavi školovanje u nekoj od srednjih škola u Bačkoj Topoi, opština dodeli grant od 10.000 dinara. “Cilj nam je da podržimo porodice i podstaknemo decu da biraju naše škole za svoje srednje obrazovanje”- kaže predsednik opštine Adrijan Satmari.

Na današnjoj sednici Opštinskog veća doneta je odluka da od akademske 2024/2025. godine svakom studentu iz opštine koji nastavi studije u nekoj od srednjih škola u Topolji, opština dodeli grant od 10.000 dinara. “Cilj nam je da podržimo porodice i podstaknemo decu da biraju naše škole za svoje srednje obrazovanje. Obrazovanje u našim srednjim školama je odličnog kvaliteta, zahvaljujući pravilnom radu nastavnika u nastavi i obrazovanju. O tome svedoči nekoliko dobrih rezultata i uspešnih nastupa na raznim takmičenjima.”- KAŽE PREDSEDNIK OPŠTINE ADRIJAN SATMARI
Srednjoškolci koji svakodnevno putuju ili uče van opštine i dalje mogu da računaju na nadoknadu putovanja, kao i poslednjih godina.
“Koristim priliku, ovim putem čestitam svim studentima završnih razreda i želim im uspešan završni ispit!”– NAGLASIO JE SATMARI


You May Also Like

More From Author